Pirmsskola

Pamatskola BŪSIM, pirmsskola

Dibinot Pamatskolu “BŪSIM”, sākotnēji Rīgas Pilsētas sākumskolu, dabīgi izveidojās arī pirmsskolas grupa. Līdzīgi kā skola, arī pirmsskola strādā katru darba dienu no 08:00-18:00. Pēcpusdienas tiek pavadītas kopā ar skolēniem, bērni iesaistās arī pēcpusdienas nodarbībās un apgūst peldētprasmi. Kopā rotaļājoties un spēlējoties, dziedot, sarunājoties, caur radošām nodarbībām un draudzīgu kopābūšanu bērni aug un attīstās katru dienu.

Pirmsskolas grupā uzņemam bērnus no 3 gadu vecuma.

Mēneša mācību maksa no 01.01.2023. – 350 EUR, no kuras tiek atrēķināts valsts un pašvaldības līdzfinansējums.

Ēdināšanas izmaksas no 01.11.2022. (Var tikt mainīts atkarībā no ēdinātāja izmaksām):

• Pusdienas – 3.00 EUR dienā, no kuras 1. – 4. klasēm tiek atrēķināts valsts/pašvaldības līdzfinansējums pusdienām 2.15 EUR.
  • Brokastis / Launags – 0.90 EUR/dienā.
  • Ēdināšanas nodrošināšanas maksa – 5.50 EUR/mēnesī.

Tālrunis informācijai par pirmsskolu:
20205444 (Jolanta)