Telpa un vide

Pamatskola “BŪSIM” atrodas A. Saharova iela 35, vienā ēkā ar Praktiskās estētikas skolu, kas ir interešu izglītības iestāde. Pie mums ir ērti nokļūt gan ar auto, gan  sabiedrisko transportu no Rīgas un priekšpilsētām. Brauciens no Rīgas centra līdz skolai ar automašīnu aizņem tikai 15 minūtes!

google karte

Sadarbojoties ar Praktiskās estētikas skolu, mūsu skolēni apmeklē dažādās interešu izglītības programmas, skolēniem pieejama Rīgas Centrālās bibliotēkas filiāle “Pūce”.

Visos gadalaikos maksimāli izmantojam iespēju sportot pie skolas esošajā sporta laukumā, telpās nodarbojoties tikai īpaši sliktos laikapstākļos. Skolai apkārt esošais plašais parks ļauj aktīvos ziemas un vasaras priekus izbaudīt no visas sirds!

Skolas teritorijā katru pavasari iekopjam savu dobi, kur aug ne tikai puķes, bet arī zaļumi, zirņi un reizēm pat kartupelis.