Telpa un vide

Rīgas Pilsētas sākumskola atrodas A. Saharova iela 35, vienā ēkā ar Praktiskās estētikas skolu, kas ir interešu izglītības iestāde. Pie mums ir ērti nokļūt gan ar auto, gan  sabiedrisko transportu no Rīgas un priekšpilsētām. Brauciens no Rīgas centra līdz skolai ar automašīnu aizņem tikai 15 minūtes!

google karte

Sadarbojoties ar Praktiskās estētikas skolu, mūsu skolēni apmeklē dažādās interešu izglītības programmas, skolniekiem pieejama Rīgas Centrālās bibliotēkas filiāle “Pūce”.

Vasarā sportojam pie skolas esošajā sporta laukumā, kas ziemā pārvēršas par bezmaksas slidotavu slidotgribētājiem, kuru starp mums nav mazums. Skolai apkārt esošais plašais parks ļauj aktīvos ziemas un vasaras priekus izbaudīt no visas sirds!

Skolas teritorijā katru pavasari iekopjam savu dobi, kur aug ne tikai puķes, bet arī zaļumi, zirņi un pat kartupelis.