Dodamies iepazīt Vecrīgu

Pirmskolnieku ekskursija uz vecrīguVisus šos jaunā 2016 mācību gada mēnešus mūsu pirmsskolas bērni ir cītīgi mācījušies pārvietoties kolonnā pa pāriem, jo mūsu mērķis bija doties ekskursijā! Un savu mērķi mēs esam godam sasnieguši – ja jūs zinātu, cik bezgala skaistā un gandrīz līdz milimetram precīzā kolonnā mēs šobrīd ejam pastaigās 🙂

Un solījumi ir jātur! Tādēļ šodien mīļie, paklausīgie, jaukie un gudrie pirmsskolēni devās ekskursijā uz Vecrīgu! Novembris mums ir Latvijas mēnesis, tāpēc gribējām kopīgi apskatīt dažādas ievērojamas vietas, par ko ikdienā mācamies.

Vaļņu/Teātra stūra ēkai virs jumta kupola uzstādīta skulpturāla grupa-trīs Atlanti, kas tur krāsainu stikla zemeslodi. Kāda būtu jūsu atbilde uz bērnu jautājumu “A kāpēc viņiem kājās ir tikai apenes?!?!?” 😀

pirmskola_ekskursija_vecriga_1