Mācību gada noslēguma pasākums

Jau trešo reizi noslēdzam mācību gadu ar jauku kopābūšanas pasākumu brīvā dabā, kur varam būt visi kopā – bērni, vecāki, draugi un skolotāji. Šogad burvīgajā Carnikavas Novadpētniecības centrā – pasakaini skaistā vietā, un ja vēl to papildina pasakaini skaists laiks, tad ap sirdi paliek pavisam silti!

Šogad viņi bija seši (mazi bundzinieki), kuri daiļi iejāja ar zirgu pušķotos ratos. Seši pirmsskolēni, kas nu ir pirmklasnieki – Marta Anna, Elza, Emīls, Alberts, Damirs un Eduards! Iedomājieties kādai jābūt drosmei, lai 6-7 gadu vecumā tā brīvi pieietu pie mikrofoniem un dziedātu!!! Tā brīvi un nepiespiesti. Mūsu 3.-4.klase šogad jau dod vaļā ar savu kapellu “Vai nav vienalga”! Un tad sešinieka iešūpošana lielajā dzīvē ar ceriņiem pušķotajās šūpolēs, kuru reibinošais aromāts radīja sajūtu, ka viņi nevis šūpojas, bet lido! Lido tālāk, augstāk … savai nākotnei.

Gluži tāpat kā jestrie danči folkloras kopas “Laiksne” pavadībā, kad vīri lec ar tādu aizrautību, ka pat sievām ir jābrīnās kas viņos atraisījis šo dejotkāri. Kad jau liekas, ka spēki ir beigušies, ugunskurā vārītā zupa atgriež otro elpu, ļaujot saplūst ar dabu, Gauju un iešūpoties vasarā …

[supsystic-gallery id=16 position=center]