Meklējam papildinājumu mūsu komandai

2014.gada 1.septembrī mācības uzsāka mūsu 1.klase – viena vienīga klase ar dažiem bērniem. Šo mācību gadu pabeidzam ar 112 burvīgiem bērniem 7 klasēs un pirmsskolas grupā. Vēl 2 gadi un svinēsim jau pirmo lielo izlaidumu saviem topošajiem 9.klases absolventiem. Mēs augam darot – skolas darbs ir par to, kas mēs BŪSIM. Skolā mēs katru mīļu dienu pārtopam, augam un mācāmies. Mācāmies par to, kas mēs BŪSIM.

Mūsu idejas nākamajam mācību gadam jau sprakšķ kā karsts popkorns uz pannas – gribās, lai visi graudiņi pārvēršas par smeķīgu popkornu un vēl ar gardu karameļu un šokolādes mērci pa virsu, tādēļ meklējam skolotāju papildspēkus sākumskolas un pamatskolas posmā!

Ja arī Tev šķiet, ka zināt ir tikai maza daļiņa no spēt, esi gatavs mēģināt, uzsist punus, salauzt, apraudāties, noķert sajūtu, ka gandrīz sanāk, tad galīgi nesanāk, saukt palīgā, atkal mēģināt – līdz spēt, tad nāc pie mums uz sarunu!

Nāc pie mums uz sarunu, ja:

1) Tev ir svarīgi mācīt bērniem, kā saprast otru, kā kopā ar otru radīt brīnumu lietas, kā atvainoties otram un piedot otram;

2) esi gatavs būt Tu pats un bērniem parādīt, ka esi priecīgs, reizēm bēdīgs, norūpējies vai pat kādu reizi dusmīgs;

3) vēlies mācīt bērnus mežā, īstā laboratorijā, muzejā vai jebkurā citā vietā, kas iedvesmo;

4) Tavas dvēseles dziļumos ir dzirksele, ka skolotāja profesijas ir kaut kas ļoti īpašs;

5) Tu krāj dažādas idejas, ko ikdienas steigā nav sanācis skolas vidē realizēt;

6) esi gatavs radīt mūsdienīgu mācību vidi un būt daļa no tās.

Zvani 26111403 (Antra) vai 20205444 (Jolanta) un nāc pie mums uz sarunu!