Dabaszinību stunda Zoodārzā

1. un 2. klase Zoodārzā apmeklēja mācību nodarbību “Gadalaiku un diennakts ritmi dzīvnieku pasaulē”.

mācības zoodārzāBērniem nodarbība bija ļoti saistoša un interesanta. Tā veidoja pozitīvu attieksmi pret dzīvniekiem un skolēniem.
Tika dota iespēja attīstīt novērošanas, analīzēšanas un komunikācijas prasmes. Nodarbības laikā bērniem bija iespēja nostiprināt zināšanas par gadalaiku un diennakts miju uz zemeslodes, apgūt jaunas zināšanas, vērojot dzīvniekus, spēlējot spēles un darbojoties grupās. Protams, būtiski, ka galvenais nodarbības posms bija ekskursija pa Zoodārzu, kuru vadīja jaukā gide Viktorija.
Mums bija brīnišķīga dabaszinību stunda ārpus skolas. Šī tēma ir saistīta ar mācību programmu un esam priecīgi, ka mācību stundai bija iespēja pārcelties no skolas uz Zoodārzu. Redzēt un sajust visu pašiem, bērniem dod lielisku pieredzi un dziļāku izpratni par attiecīgo tematu. Pēc mācību nodarbības visi bijām godam nopelnījuši īsti ziemīgu āra pikniku!

[supsystic-gallery id=5 position=center]