Pie mums ciemos Pipars

Veselīga dzīvesveida ieradumi cilvēkam veidojas tieši bērnībā. Vēlāk, bērnam pieaugot, šos ieradumus ir grūtāk ne tikai lauzt, bet arī vienkārši mainīt – tā Pipars no Electrolux Uztura Akadēmijas. Pagājušajā nedēļā ar prieku 3. klase pie sevis uzņēma kulinārijas blogeri Pipars ar komandu, lai izrunātu kas ir veselīgs uzturs, ko nozīmē pilnvērtīgs uzturs, cik liela ir viena porcija, kādai informācijai jāpievērš uzmanība uz produktu etiķetēm, kas ir labie un sliktie cukuri un daudz ko citu. Pēc teorētiskās daļas kopā ar bērniem tika gatavots un parādīts kā ar minimāliem naudas un laika ieguldījumiem pagatavot veselīgu maltīti.Vairāk par to kā mums gāja skaties Electrolux Uztura Akadēmijas galerijā: https://uzturaakademija.lv/…/electrolux-uztura…

May be an image of 4 people, people standing and indoor