Skolēnu pašpārvaldes otrais projekts veiksmīgi īstenots

🌱 Mācību gads sākas jau augustā, kad skolā rosās skolotāji, kā arī bērni un viņu vecāki, kuri palīdz sapost skolu jaunajam gadam. Augustā mūsu skolēnu pašpārvalde devās iegūt jaunas zināšanas un iedvesmu jauniešu festivālos – Tramplīns un Kopums. Un nakšņoja skolā, plānojot projekta “Skola, es un mēs” īstenošanu. 🏫

Šobrīd atskatoties uz 1.semestri varam teikt, ka skolēnu pašpārvalde veiksmīgi papildina skolas vides organizēšanas procesu, regulāri veidojot sapulces ar skolotājiem un klašu pārstāvjiem. 🌟 Lepojamies ar mūsu skolēnu pašpārvaldi.

Mēs ieklausāmies jauniešu balsī un redzam, kā tas pozitīvi ietekmē arī citus skolēnus, uzdrošināties izteikt savu viedokli un līdzdarboties. Attēlā varat redzēt atmiņas no vasaras un dažas no apkopotajām skolēnu idejām ziemas mēnešiem.

Projekts “Skola, es un mēs” īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2022.-2024. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros. Vairāk par projektu lasi mūsu mājas lapas sadaļā SKOLA, ES un MĒS.

May be an image of 11 people and outdoors