Vecāku zināšanas, prasmes un pieredze

Jauns projekts – vecāki bērniem

Vecāku zināšanas, prasmes un pieredze ir resurss, ko grēks neizmantot! Tāpēc reizi mēnesī kāds no mūsu skolēnu vecākiem vada nodarbību vai organizē pasākumu bērniem.
Kurš gan labāk par mākslinieku spēs uzburt priekštatu par mākslas pasauli, rodot vietu jaunām emocijām?
Tētis vai mamma, kuru aizrauj notiekošais mežā, ir lielisks ceļvedis, jo pārvērš dabas mācību piedzīvojumā!

Kā runāt un domāt par uzturu? Kopā ar mammu, kas ne vien daudz zina, bet arī ir gatava kopā ar bērniem eksperimentēt, kā ikdienas ēdienreizes pārvērst veselīgās un garšīgās nodarbēs.
Tā mūsu pieaugušie palīdz mācīšanos iznest ārpus skolas sienām, ļaujot iepazīt pasaules dažādību.
Janvāra mēnesī bērni kopā ar vecākiem apmeklēja Pētera Sidara izstādi “Tveramā kustība” izstāžu zālē Arsenāls.