Skolas maksa

Mūsu skola ir vecāku dibināta bezpeļņas organizācija. Tas nozīmē, ka visi līdzekļi – vecāku maksājumi, valsts un pašvaldību līdzfinansējums, tiek novirzīti bērnu izglītošanai un ar to saistītām izmaksām.

2016./2017. gadā vecākiem jāsedz ikmēneša mācību maksa – 180 EUR.

Mācību maksa tiek izmantota skolotāju atalgošanai, telpu īrei un uzturēšanai, kā arī administratīvo izdevumu segšanai. Mācību maksa var tikt samazināta brāļiem un māsām vai tiem bērniem, kuru vecāki palīdz nodrošināt skolas dažādās vajadzības.

Papildus valsts apamksātām pusdienām bērni var ēst skolā brokastis un launagu – maksa 2,00 EUR dienā.

Vienreizēja iestāšanās iemaksa – 150 EUR.

Par šiem līdzekļiem veiksmīga mācīšanās procesa īstenošanai mēs iegādājamies skolēna mēbeļu komplektu un individuālos metodiskos līdzekļus.

Ikgadējā iemaksa mācību materiālu iegādei 100 EUR.

Tādejādi mācību gada laikā skolēni tiek nodrošināti ar visu, kas stundās būs nepieciešams – grāmatām, rakstāmpiederumiem, dažādām burtnīcām, kartēm, mākslai un mājturībai nepieciešamo.

Papildus vecākiem jāiegādājas vienīgi sporta tērps un baseinam nepieciešamais. Ja bērns izvēlas spēlēt mūzikas instrumentu, tas arī jānodrošina vecākiem.

Biedrība, kas dibinājusi skolu, ir ieguvusi sabiedriskā labuma statusu, kas ļauj ziedotājiem saņemt nodokļu atlaides. 2016. gadā iegūtie ziedojumi tiek izmantoti:

• metodisko līdzekļu izstrādē, veidojot uzdevumus, kas ļauj sekmēt dažādu spēju bērnu aktīvu līdzdalību mācīšanās procesā;
  • īpašo bērnu atbalstam;
  • skolotāju izglītošanai;
  • gadskārtu svētku svinēšanai.

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.