Mūsu skolas komanda maratonā

Pirms gada spītējot lietum pirmo reizi kā komanda startējām Lattelecom Rīgas maratonā Ģimeņu skrējienā! Šodien laiks mūs lutināja un ar divreiz lielāku dalībnieku skaitu atkal startējām Ģimeņu skrējienā, kas šoreiz tika veltīts MAMMĀM, jo rīt tak Māmiņdiena 🙂

Sporta stundās visu šo mācību gadu ar bērniem cītīgi gatavojāmies un šodien katrs savā tempā godam noskrējām disciplīnu. Kā vienota komanda šodien nostājāmies pie starta līnijas un kā komanda sagaidījām un priecājāmies kopā ar katru mūsu komandas finišētāju. Malači. Ar prieku, cīņassparu un patiesi sportisku attieksmi. Kā minēja sporta skolotāja Antra “sporta skolotāja sapnis – redzēt kā skolnieki cīnās un smaida. Patiess sportotprieks.”

Bet tas vēl nav viss! Tiekamies atkal rītdien, kad drosmīgākie no mums atkal startēs 6km distancē un daži pat dosies 10km trasē!!! Gaidam atbalstītājus rīt pirms 14:00 pie Lielā Kristapa statujas!